Bloknot Marketi

Firmamız 2005 yılı Temmuz ayında hizmet vermeye başladı. 2007 yılında ilk baskı Makinasini alarak ajans kimliğini üretici firmaya dönüştürdük. Takip eden süreçte selofan, kırım, tel dikiş, özel kesim ile diğer ofset baskı Makinalerini de üretim parkuruna ekledik. Bugün, toplam 750 m2 kapalı alanda yaklaşık 20 personel ile üretim yapmakta ve bir firmanın tüm baskı ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Makina parkurumuzu zamanla, bloknot ve defter üretimini daha hızlı ve daha uygun maliyetlere çıkarabilecek şekilde güçlendirdik. Bu iş için ayrıca ofset baskı Makinasi, spiral Makinasi aldık. Şu an günlük 20.000 defter/bloknot üretim kapasitesine sahibiz. Yaratıcı grafik atölyemiz ve deneyimimiz ile ürüne şekil vermede, sahip olduğumuz Makina parkuru, bıçaklar ve kalıplarla da müşterilerimize uygun maliyetlerde iş yapmayı amaçlıyoruz.

Bloknot marketi hakkında kısa sürede kazandığımız bu ivmeyi; müşteri memnuniyetine gösterdiğimiz özene borçluyuz. Zamanında ürün teslimi, kaliteli üretim ve uygun fiyatları içeren yaklaşımımız ile bu gelişimi desteklemeye devam ediyoruz.

hakkımızda

hakkımızda

Fiyatlarımız Neden Bu Kadar Uygun

  • Özel Makinelerde üretim yapıyoruz.
  • Siparişinizi vereceğiniz tüm ürünlerin kesim bıçakları mevcut olduğu için ek ücret ödemezsiniz.
  • Direk üretici bir firma olduğumuzdan aracılara para ödemezsiniz.
  • Kendi bünyemizde grafik departmanımız olduğu için tasarıma ayrıca para ödemezsiniz.

 

Bir Fides Matbaa Kuruluşudur.

Bloknot Marketi
Adres: Ferhat Paşa Mah. 18. Sk. No: 15-17 34888 Ataşehir, İstanbul
Telefon: 0216 461 43 23 -